15.07.2021

Компанія Balkancar пропонує платформні електровізки за низькими цінами

Фірмовий електрокар від компанії balkancar record призначений для транспортування різних вантажів. Конструкція у вигляді рухомої платформи дозволяє встановлювати додаткове обладнання. Широкий модельний ряд пропонує на вибір платформні електровізки ЕТ, ET10, ET12 Balkancar Record з різною вантажопідйомністю від 1 до 15 тонн. Невеликі габарити і рухливість роблять їх найкращим інструментом для проведення розвантажувальних робіт на складах, в промисловості і в торгівлі. Схема електроживлення реалізована за принципом контактно-резисторной групи з регулятором потужності. Всі ланцюга захищені запобіжниками. У схему пристрою додані нові регулятори імпульсного типу від компанії «Куртіс». Таким чином, новий винахід від компанії гарантує зручність і хорошу керованість в процесі роботи. На нашому сайті можна вигідно купити електровізок Балканкар з доставкою з Києва.

Технічні характеристики

Електровізок Балканкар виділяється серед інших виробників оригінальним дизайном. Закрита кабіна захистить водія від дощу і холоду в районах з поганим кліматом. Всі прилади керування розташовуються ергономічно, а широке вікно забезпечує чудовий огляд. Величезна платформа дозволяє встановлювати безліч змінних пристосувань для транспортування найрізноманітніших вантажів. Новий електрокар від balkancar record володіє унікальними технічними характеристиками:

  • Висока вантажопідйомність до 15 000 кг.
  • Невеликий радіус розвороту 2250-5000 мм.
  • Досить пристойна швидкість до 22 км/ч.
  • Двоступенева передача з циліндричними шестернями.
  • Симетричний диференціал з розвантаженими півосями.
  • Гідравлічна система харчування 175 kg / cm2.
  • Висота вантажної поверхні 800 мм

Особливості конструкції

Вся конструкція зроблена у вигляді рухомої платформи розміром 2150х1300 мм і довжиною до 3300 мм з телескопічним підйомним механізмом. Електрокари цієї серії оснащені міцною рамою з сталевих прутів, посилені сталевими балками. Дорожній просвіт не перевищує 175/195 м. За всю роботу підйомника відповідає унікальна гідравлічна система з насосом А10Х шестеренчатого типу. В якості приводу використовується тяговий електродвигун, який розташовується паралельно на задньому мосту. Передній і задній міст кріпляться еластично на ресорах. Гальма барабанного типу вбудовуються в колеса. Додатково візок оснащений стоянковим гальмом. При натисканні на педаль, електрична схема також вимикається, забезпечуючи додатковий захист від перевантаження. Освітлювальне обладнання працює за схемою 12 вольтного напруги.

Переваги, де вигідніше придбати

Наша компанія вже давно спеціалізується на постачанні електрокарів і запчастин в Україні з доставкою. На нашому сайті надано великий вибір техніки для розвантаження і транспортування вантажів. Техніка від компанії "Балканкар" має унікальні характеристики і сьогодні широко використовується в багатьох галузях народного господарства. Перевагою нових електрокарів є просте управління, висока вантажопідйомність, надійність і якість. Додатково, кабіну можна обладнати різними освітлювальними приладами, поставити всілякі обважування. Перш за все, конструкція виділяється привабливим дизайном. Щоб придбати такий електрокар через наш магазин, досить зайти на сайт компанії і залишити там свою заявку. Як правило, вартість залежить від відстані і конкретної модифікації. З усіх питань доступна підтримка по телефону. Можливе укладання договорів на довгострокову співпрацю.


НОВИНИ І АКЦІЇ