05.05.2021

Компанія офіційного дилера була заснована в Україні провідними фахівцями в області вилочних болгарських навантажувачів, зокрема, у виробництві і функціональності основних компонентів всього модельного ряду Balkancar Record. Наш досвід також зосереджений на розробці, будівництві та організації внутрішнього і зовнішнього збуту продукції - машин, вузлів, агрегатів і повного асортименту запасних частин для відомого виробництва Balkancar.

АТ «Балканкар-рекорд» - болгарський виробник промислових вантажівок, в який входять, зокрема, вилочні навантажувачі, електронавантажувачі, електричні платформи, тягачі та інші. Наша компанія також пропонує сервісні послуги та запчастини.

Компанія Balkancar Recordбула заснована в Пловдиві в середині 50-х років 20 століття. Сьогодні Balkancar Record Co є одним з провідних виробників навантажувачів з двигуном в Болгарії. Асортимент продукції компанії включає електричні вилочні навантажувачі, промислові навантажувачі з дизельним і газовим двигуном, тягачі сімейства Record.

З моменту заснування в 50-х роках минулого століття до наших днів, Balkancar Record є одним з провідних виробників механічного підйомно-транспортного обладнання не тільки в Болгарії, але і в світовому масштабі. Протягом цього періоду Компанія постійно розширювала асортимент своєї продукції, і сьогодні ми з гордістю пропонуємо вам:

  • Широкий асортимент навантажувачів з електроприводом, дизельним двигуном і газовим двигуном вантажопідйомністю від 1 до 12 тонн і різною вантажопідйомністю;
  • Електро платформи вантажопідйомністю від 1 до 15 тонн;
  • Дизельні і електричні тягачі з тяговим зусиллям від 250 до 2200кг.

Ми доставляємо по кращим поточними цінами знову вироблену і сертифіковану продукцію. Наша ринкова стратегія спрямована на забезпечення високої якості, орієнтованого на ринок України.

У нас ви можете вивчити весь модельний ряд, купити в Києві та отримати професійну консультацію з усіх питань болгарських навантажувачів Балканкар.

Ви можете замінити стару машину, і підібрати підйомне устаткування по вашим характеристикам або запасні частини на нові або працюють навантажувачі.

У нас є власний сервісний центр, де команда навчених фахівців оперативно вирішить будь-яку проблему, що виникає в процесі роботи з підйомно-транспортним устаткуванням вашого промислового складу за оптимальною вартістю.


НОВИНИ І АКЦІЇ