ВАНТАЖНА ТЕХНІКА ВИСОКОЇ ЯКОСТІ ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ

ПРОДУКЦИЯ

ІСТОРІЯ ЗАВОДУ
ІСТОРІЯ ЗАВОДУ
Kомпанія BALKANCAR-RECORD АТ створена в середині 50-х років, XX-го століття в г.Пловдіве, є частиною холдингу BALKANCAR, який створив і затвердив традиції машинобудування втопогрузчіков Болгарії. Сьогодні "Балканкар Рекорд" - один з провідних виробників навантажувачів в Болгарії.
СЕРТИФІКАТИ
СЕРТИФІКАТИ
Сертифікат відповідності - документ, що засвідчує відповідність об'єкта вимогам технічних регламентів, положенням стандартів, зводів правил або умов договорів.

Використання спеціалізованої вантажної техніки є невід'ємною частиною правильно налагодженій складської логістики для будь-якого промислового або торгового підприємства, незалежно від його масштабів і напрямки діяльності. Навантажувачі фірми Balkancar вигідно відрізняються від аналогічної техніки інших виробників не тільки оптимальною ціною, але і високою якістю роботи, довгим терміном служби і сучасним зовнішнім дизайном.

Вибираючи автотехніку тієї чи іншої марки, потенційний покупець стикається з досить широким вибором найрізноманітніших моделей від виробників практично з усього світу. При покупці такого роду техніки слід враховувати багато факторів, як, наприклад, наявність на ринку потрібних комплектуючих і запчастин, доступність ремонту і спеціалізованих сервісів. Крім цього, покупець, як правило, хоче уникнути переплати за гучний бренд при відсутності інших вагомих переваг.

Болгарські навантажувачі, не поступаючись в технічному плані моделям більш популярних фірм, обходяться дешевше за рахунок більш низьких покупних цін і меншої вартості обслуговування. Балканкар, компанія з більш ніж піввіковий історією, змогла за час свого існування зарекомендувати себе як виробник надійних, якісних і при цьому недорогих моделей вантажних автомобілів.

На сьогоднішній день у виробничому асортименті цієї компанії є безліч різнопланових лінійок моделей навантажувачів, що відрізняються технічними характеристиками, дизайном і комплектацією. Залежно від ваших потреб, ви зможете придбати як високопотужні машини з підвищеною вантажопідйомністю, так і малі агрегати для роботи в тісних складських приміщеннях. Завдяки широкому спектру додаткової комплектації ці навантажувачі з Болгарії можна буде оснастити всім необхідним обладнанням для виконання будь-якого виду транспортно-підйомних завдань.

Продуманий дизайн і висока технологічність використовуваних в збірці процесів дозволяють легко використовувати техніку на відкритому повітрі практично при будь-яких погодних умовах. Також варто зауважити, що всі болгарські навантажувачі Balkancar, незалежно від їх моделі і габаритів, мають зниженим рівнем гучності.

Використовувані у виробництві передові європейські технології гарантують високу продуктивність роботи, надійність в будь-яких умовах експлуатації і довговічність терміну служби.

Наша компанія є сертифікованим постачальником навантажувачів Балканкар на українському авторинку. В асортименті моделей, пропонованих нашою фірмою, є як дизельні та газові навантажувачі, так і агрегати, що працюють на електроприводі. Також за допомогою користування нашими послугами ви отримуєте доступ до широкого вибору комплектуючих для вантажної техніки, включаючи запасні частини і акумуляторні батареї.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені і в чудовій якості сервісного обслуговування, яке ми вам надамо. Фахівці нашої компанії з готовністю проведуть з Вами консультування з будь-яких цікавлять Вас питань, а наш ремонтний сервіс якісно і в строк проведе ремонт в незалежності від складності поломки. Ми можемо з упевненістю гарантувати, що будь-який куплений у нас болгарський навантажувач буде відрізнятися високою якістю і з успіхом прослужить вам довгі роки.