26.05.2021

Візки електричні навантажувачі - це навантажувачі з електричним приводом, які живляться від автономного джерела енергії. Джерелом енергії можуть служити як акумуляторні батареї різних типів, так і електрична мережа. За конструкцією вилочні електричні навантажувачі поділяються на триколісні і чотириколісні. Триколісні електронавантажувачі більш маневрені і витрачають менше енергії, а чотириколісні мають більшу стійкість, вантажопідйомністю і більш високою швидкістю, що сприяє підвищенню продуктивності в цілому. Основним робочим пристосуванням електричного навантажувача є вила, закріплені на вертикальній візку, конструкція якої дозволяє здійснити швидкий монтаж навісного обладнання при необхідності обробки спеціального вантажу. Електронавантажувачі призначені для робіт на дорогах з гладким і твердим покриттям, в складських приміщеннях, в виробничих цехах, на залізничних станціях і в портах.

Візки електро навантажувачі болгарського концерну Balkancar Record міцно займають лідируючі позиції на ринку і мають ряд незаперечних переваг:

  1. Екологічність. Вони практично незамінні на закритих об'єктах і в місцях, де важливо відсутність шкідливих вихлопів.
  2. Ергономічність і низький рівень шуму. Конструктивні особливості вилочного електро навантажувача дозволяють забезпечувати легкий доступ до органів управління і комфорт під час роботи.
  3. Надійність і оригінальний дизайн.
  4. Стійкість до перепадів температур. Вони пристосовані для робіт як в нормальних кліматичних умовах, так і в сирому тропічному кліматі.
  5. Наявність запчастин і легкість заміни деталей.
  6. Поєднання високої ефективності і доступної ціни.

 

Візки електро навантажувачі Balkancar Record моделі ЕР.

Київ, через офіційних представників Balkancar Record, надає можливість покупки, а так само сервісного обслуговування навантажувачів електро навантажувачів серії ЕР - універсальних чотириколісні підйомно-транспортних засобів.

Електро навантажувачі рекорд моделі ЕР мають модифікації, які позначаються цифровими значеннями: ЕР 630, ЕР 634, ЕР 638, ЕР 640 і ін. Вони відрізняються один від одного

  • Вантажопідйомністю - від 1250-2500 кг.
  • Радіусом повороту - від 1750-2000 мм.
  • Швидкістю пересування - від 11 до 15 км / ч.

Чим вище модифікація - тим краще характеристики. Висота підйому вантажу у всіх модифікаціях однакова і варіюється в радіусі від трьох до шести метрів.

Як вибрати модель вилочного електро навантажувача.

Для правильного вибору необхідно врахувати всі чинники, що впливають на ефективність роботи. Це розміри приміщення, інтенсивність проведення робіт, максимальні навантаження, вартість моделі, наявність запчастин і комплектуючих, а так само можливість якісного сервісного обслуговування.

Електронавантажувачі рекорд моделі ЕР найбільш пристосовані для транспортування паллетізірованних вантажів усередині виробничих цехів або між цехами і в складських приміщеннях. При цьому необхідно врахувати, що приміщення повинні бути безпечні з точки зору можливості виникнення вибухів і пожеж.

Компактні, маневрені і високопідйомні вилочні електричні навантажувачі Balkancar Record - це вдале вкладення в ваш бізнес. Вартість моделей не висока і дуже скоро окупитися, оскільки підвищить продуктивність і функціональність робіт, дозволить уникнути простоїв і мінімізувати важка фізична праця.


НОВИНИ І АКЦІЇ