Акумуляторні батареї та зарядні пристрої

Компанія ТОВ «МАСТЕР-КАР УКРАЇНА» пропонує тягові акумуляторні батареї виробництва ELXIM-ISKRA Болгарія.

Це прямі поставки від виробника панцирних тягових акумуляторів " ISKRA " .Тяговие акумулятори " ISKRA " виробляються відповідно до вимог Європейських стандартів і застосовуються для всіх видів підлогового електротранспорту. Багаторічний досвід експлуатації тягових батарей " ISKRA " показує, що кількість циклів зарядки батареї перевищує 1500, що відповідає 4-5 рокам експлуатації. Крім того, батарея " ISKRA " імєєют серію батарей з підвищеною ємністю акумуляторів.

Поставка: Акумулятори тягові поставляються в сухозаряженном вигляді в металевому коробі з кислотостойким покриттям на пластиковій основі. Можлива поставка у вигляді окремих елементів і перемичок.

Застосування: Тягові батареї застосовуються для всіх видів підлогового електротранспорту з компонуванням елементів в короб як відповідно до Європейських стандартів DIN 43535-98, DIN 43531-98, DIN 43536-98, для імпортних навантажувачів виробництва «Балканкар» (ЕВ 687 , ЕВ 717, EB 735, ЕП 006, ЕП 011 і серії «RECORD»), «LINDE», «STILL», «FLT EMU», «BOSS», «DESTA», «DAEWOO», «CARAVEL».

Зарядні пристрої для АКБ пр-во БОЛГАРІЯ

Зарядний пристрій здійснює такі типи захисту при зарядці акумуляторної батареї:

від зворотного включення батареї,
  від короткого замикання на виході,
  від максимальної напруги батареї,
  від максимального струму (швидкодіючий захист).НОВИНИ І АКЦІЇ