11.05.2021

Болгарські навантажувачі Балканкар були затребувані ще за часів СРСР. Вони були цілком доступні за вартістю і мали хороші характеристики. Після розвалу соціалістичної системи завод, на відміну від багатьох інших промислових підприємств, не припинив свою діяльність, а навпаки, розширив асортимент моделей.

Сьогодні моделі бренду Балканкар представлені навантажувачами на різних видах палива: дизельному, бензиновому, є варіанти з електричними силовими установками. Великою популярністю в Києві і в Україні взагалі користується автонавантажувач balkancar record.

Основні переваги автонавантажувача balkancar record

Їх відразу відзначають практично всі власники цієї моделі:

 • модуль кабіни підвішений до шасі еластичним способом, тому при роботі вібрація не відчувається;
 • сидіння амортизовано за допомогою гідравліки, воно регулюється по росту водія;
 • щиток приладів виділений в окремий модуль з цифровою індексацією;
 • шасі проходить перевірку методом тензометрії;
 • керований міст являє собою циліндр на гідравліки з двостороннім стержнем.

В основному, навантажувачі Record обладнуються підйомними вилами на візку вертикального типу. Але на них можна встановити ковші, захвати для рулонів або каретки зсуву. Модель дуже компактна, що дає можливість використовувати такий автонавантажувач в невеликих складських приміщеннях.

Використання автонавантажувачів Балканкар

Основну сферу застосування цих виробів уявити неважко:

 • автонавантажувачі широко використовуються в будівництві;
 • вони затребувані на ремонті доріг;
 • широко використовуються подібні моделі в сільському господарстві;
 • промислові компанії теж їх активно купують;
 • часто їх використовують в аеропортах і на залізничних станціях;
 • автонавантажувачі серії ЕВ використовуються в складських приміщеннях.

Дизельні моделі використовують, перш за все, на відкритому повітрі, а електронавантажувачі більше затребувані в приміщеннях з вузькими проходами.

Ремонт і сервісне обслуговування навантажувачів Балканкар

Болгарія знаходиться поруч, так що проблем із запчастинами у сервісних центрів не буває. Каталог запчастин можна знайти на відповідному сайті.

Можна провести капітальний ремонт двигуна, відновлення контролерів, ремонт коробок передач різних видів. У сервісних центрах успішно проводять відновлення циліндрів, сервіс передбачає зварювальні та фарбувальні операції, огляд і регулювання мостів і гідравлічної системи підйомника.

Окреме питання - ремонт і обслуговування електричних двигунів. У сервісному центрі є фахівці, які спеціалізуються виключно на цьому обладнанні. Ціна за таке обслуговування цілком доступна, як і вартість запчастин. Сервісні центри, що обслуговують автонавантажувачі Балканкар, зацікавлені в зростанні числа своїх клієнтів, а не цін за послуги. Після ремонтних робіт обов'язково дається гарантія на безперебійну роботу окремого вузла або всього агрегату.


НОВИНИ І АКЦІЇ