Наша компанія пропонує Вашій увазі електричні навантажувачі, дизельні навантажувачі, газові навантажувачі, штабелери та тягачі Болгарського заводу БАЛКАНКАР-РЕКОРД (BALKANCAR-RECORD).

Kомпания BALKANCAR-RECORD АТ створена в середині 50-х років , XX-го століття в г.Пловдіве, є частиною холдингу BALKANCAR, який створив і затвердив традиції машинобудування автонавантажувачів Болгарії. Сьогодні "Балканкар Рекорд" - один з провідних виробників навантажувачів в Болгарії.

BALKANCAR-RECORD АТ носій золотих медалей міжнародних технічних ярмарків г.Пловдіва, м Белграда, Бухареста та ін. Автонавантажувачі "Балканкар Рекорд" відповідають всім сучасним вимогам безпеки, зручності експлуатації навантажувачів, ефективності і екологічності, відповідає міжнародним стандартів і удостоєна європейського сертифіката за якість і безпеку РЄ та сертифікат ISO 9001.

Крім виробництва та продажу автонавантажувачів та запасних частин до них (запчастини до навантажувачів), Компанія займається сервісної діяльністю, підтримкою, ремонтом (навантажувачі ремонт) окремих вузлів і повторної переробки автонавантажувачів. Виробничий сектoр компанії включає електронавантажувачі, дизельні навантажувачі та газові автонавантажувачі, фронтальний навантажувач, автотягачі маркіRECORD. Залежно від модифікацій пропонуються навантажувачі вантажопідйомністю від 1250 до 10000 кг, висота підйому товару - вiд 2800 до 6400 мм, а тягове зусилля 15 до 20 kN.

Навантажувачі RECORD і оригінальні запасні частини (навантажувачі запчастини) до них поставляються в Німеччину, Польщу, Румунію, Росію та Україну.

Наша компанія здійснює прямі поставки широкого асортименту продукції заводу (продаж навантажувачів, тягові акумулятори) на правах офіційного представника в Україні. Ви можете купити навантажувач прямо на нашому складі в Києві.

Якщо Вам потрібно знизити виробничі витрати, зберігши якість робіт і продукції, вантажна техніка марки RECORD- Ваш найкращий вибір.

НОВИНИ І АКЦІЇ